S.C. OK FLORA WEB S.R.L.
Compania cu 7 ani experiență in livrare de flori și alte cadouri. OkFlora creaza buchete, compoziți florale cu livrare 24/24 in Bucuresti.
- Location
- Bucuresti, Romania, Romania
- Founded
- 2023
- Employees
- 11-50
- Website
- okflora.ro/
About S.C. OK FLORA WEB S.R.L.
OkFlora este compania care are o experiență de 8 ani în domeniul livrării florilor. Aici iau naștere cele mai frumoase compoziții florale, executate cu mult suflet de floriști. Scopul nostru este de a umple cu emoții pozitive chipurile și sufletele celor apropiați.
Creăm buchete și aranjamente florale pentru orice ocazii. Amenajăm cu flori și compoziții florale locuri protocolare: recepții, birouri, săli de conferință. Creăm buchetul miresei și toată gama de produse specifice unei nunți. Pregătim crâșme și decor floristic pentru botez și cumetrie. Aducem buchete și compoziții pentru evenimente corporative. Facem coroane și buchete pentru funerarii.
Atunci când vreți să surprindeți plăcut pe cineva sau aveți nevoie de un aranjament deosebit pentru unul din evenimentele importante din viața Dvs, apelați la OkFlora. Noi vom trece dincolo de toate limitele șablonizate și vă vom pune la dispoziție un serviciu unic, fără intermediari. OkFlora este compania care vă oferim aranjamente florale exclusive și autentice care vor fi livrate prin intermediul curierilor proprii.
Categories
- Professional Services
Export markets
- Romania
Frequently asked questions about S.C. OK FLORA WEB S.R.L.
- What does S.C. OK FLORA WEB S.R.L. do?
- Compania cu 7 ani experiență in livrare de flori și alte cadouri. OkFlora creaza buchete, compoziți florale cu livrare 24/24 in Bucuresti. S.C. OK FLORA WEB S.R.L. is listed under Professional Services on Romanian Supplier.
- Where is S.C. OK FLORA WEB S.R.L. located?
- S.C. OK FLORA WEB S.R.L. is based in Bucuresti, Romania, Romania, and was founded in 2023.
- Which countries does S.C. OK FLORA WEB S.R.L. export to?
- According to its profile, S.C. OK FLORA WEB S.R.L. exports to Romania.
- How can I contact S.C. OK FLORA WEB S.R.L.?
- Register as a buyer on Romanian Supplier (free for international buyers), open the S.C. OK FLORA WEB S.R.L. profile and use the contact or download-offer options to request catalogues, specifications and quotes.
Contact S.C. OK FLORA WEB S.R.L.
Contact details, catalogues and quotes are available to registered international buyers on Romanian Supplier.